Pasirenkamieji instrumentai mūsų mokykloje: būgnai, saksofonas, gitara. Metodinės grupės veikla 2025-2026 m.m.
,,VIVA LA JAZZ" 2026
Birželio 6 dieną, įvyko IV-asis respublikinis moksleivių džiazo festivalis „Viva la Jazz“. Jaunieji muzikantai koncertą papuošė įspūdingais pasirodymais. Skambėjo tiek instrumentinė, tiek vokalinė muzika, o publika turėjo galimybę mėgautis įvairiapuse ir kūrybiška programa.
Renginio organizatoriai: Evangelinai Liew Wanli, Paulius Petrauskas ir Aivaras Ūsas.
XXIV-is tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo festivalis - konkursas „Jazz fontanas“
Gegužės 8-9 dienomis, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo XXIV – ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo džiazo festivalyje – konkurse „Jazz fontanas“ Panevėžyje, kuriame pelnė III – ąją vietą.
Džiazo grupė: Evangeline Liew Wanli, Paulius Petrauskas ir Lukas Baranauskis.
Mokytojai: Saulius Gudas, Gita Kulbokienė, Paulius Petrauskas ir Aivaras Ūsas.
PONAS SAKSOFONAS
Balandžio 22 d. Benediktas Šiuša dalyvavo Kauno miesto muzikos mokyklų saksofonininkų festivalyje „Ponas saksofonas“.
Mokytojas Aivaras Ūsas, akompaniatoriai Evangeline Liew Wanli ir Paulius Petrauskas.
Mušamųjų klasės mokinių koncertas ,,Pavasario griausmas"

 

 

 

 

Birželio 2 dieną vyko mušamųjų klasės mokinių koncertas, kuriame dalyvavo Pauliaus Petrausko mokiniai ir su griausmu pasveikino pavasarį.

Koncertas ,,SNAIGIŲ DŽIAZAS"

Gruodžio 20 dienos vakarą, mokyklos salėje susipynė improvizacijos ir šventinių dainų sąskambiai.

Koncerte dalyvavo mokytojų Pauliaus Petrausko, Sauliaus Gudo, Aivaro Ūso ir Evangeline Liew Wanli mokiniai.

V-asis nuotolinis vokalistų, instrumentalistų konkursas ,,Wings of Music"